To je něco jiného, kritika. Já píšu vyloženě o příspěvcích, za
které padají u soudů podmínky. Čili o trestných činech diskutujících.
FB už měl kvůli takovým namále, hrozilo mu zrušení. Proto už si
nedovolí podobná individua jako je tenhle a jeho kecy tolerovat. Tady to není
pod takovým drobnohledem policie ČR, proto to ZATÍM prochází.
Na Chatujme je spousta příspěvků, které by soudy ocenily podmínkou. Taky
záleží samozřejmě na kontextu příspěvků.
Pokud chce Chatujme dlouhodobě fungovat, mělo by antisemity, proruské trolly
a další psychopaty trvale blokovat. 1 varování a pak blok. Naopak ale tací
zde mají ráj.
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

