Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #29625

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: Bidenovi se v Bruselu…
16.06.21 09:16:42 | #29625
Reakce na příspěvek #29572

jo jenze nejake demokraticke jednati panove jiz davno opustili. Proste volne podle hesla kdyz hodim dost spiny na politickeho oponenta tak neco zustane. A pak prijde jen hloupoucka omluva ze to dela ta druha strana stejne. Takze jsou si v podstate vedomi ze si vymysleji a obcas jednoduse lzou.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: Bidenovi se v Bruselu…
16.06.21 12:31:50 | #29641 (1)

Tak už tu kolikrát dáli zprávy z konspiračních webů. Holt, objektivní myšlení asi už není v módě, takže se věří, co vyhovuje.