Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.


| Předmět:
před 2 hodinami | #237300
| Předmět: RE:
před hodinou | #237304 (1)

Jeden způsob, jak se ochladit. Pomyslně. *18358*



| Předmět:
před 5 hodinami | #237291
| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #237292 (1)

Četl jsem, že už se zas pečete.




| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #237293 (2)

Saracéni si tam akorát choděj vomakat bílý holky, *5176* proto je tam tak nabito. *2* *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #237295 (3)

Nepovidej.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/tropicka-noc-pocasi-leto-vedro-klima-stupne-meteorologove.A260628_083235_domaci_ikro

Sobotní nové teplotní maximum Česka bylo překonáno, meteorologové už před 15. hodinou naměřili v Doksanech na Litoměřicku 41,1 stupně.




| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #237294 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #237296 (3)

Vy na takovy hicy nejste zvykli.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #237297 (4)

Včera rekord 40,9 st.
Dneska ještě nevím.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #237298 (5)

Tak dneska Doksany u Litoměřic 41,1 st



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #237299 (4)

Já jo, v tropech jsem pobyl hodně let. *30374*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #237302 (4)

Kolik z vás by to bez klimatizace zvládlo?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #237303 (5)

My tohodle vsak mame vic nez jednou za rok.



| Předmět:
27.06.26 20:07:54 | #237271
Spanelsko slavi navstevu papeze Leo v Barcelone ... (5 mins). Jsem neverici, ale tohle je super. Dostal jsem to od kamarada ktery tam byl (tohle samozrejme neni jeho video). Nejlepe to shlednout na vetsim monitoru s dobryma reproduktorama.


| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #237301 (1)

A co te na tom jako nevericiho konkretne fascinuje?



| Předmět: Bu bu bu
27.06.26 02:34:17 | #237255

Bu bu bu socialismus je za dverma.
Musime honem zrusit autobusy!

UNIE? Leda kulovy,
Makej za to co ti sef z milosti da.

Zdravotni pojistni nepotrbujes!. Ani penzi!
Az zhrebnes najou se jiny. Hladsovejsi!

At zije kapitlismus *4714*