Ty jsi mel dostat ban za ten tvuj bezduvodnej utok na Alaskovy manzelku.
Tohle Karel vcera prospal.
Ty jsi mel dostat ban za ten tvuj bezduvodnej utok na Alaskovy manzelku.
Tohle Karel vcera prospal.
Souhlasim....rasisticky utok na manzelku clena diskuze, stejne jako byl
nedavny prolhany utok na meho otce . ktery neni clenm teto skupiny, protoze
zesnul pred 28 lety 
Zadny rasisticky utok to nebyl. Vam obema to totalne hrabe v palici.
Jen snaha zbavovat se lidí. Budu muset vymyslet, kde řešit témata ohledně technických věcí téhle diskuse, protože sem to nepatří.
Myslim, ze uz jsi na teto diskuzi dost dlouho a vis, jak kdo tika. Jakmile zacnes reagovat na kazdou stiznost a na to, co sem patri a nepatri, bude to pro Tebe velke dilema. Tema zde ma byt o Americe, ale jak vis, pise se o vsem moznem, cemuz se po tolika letech neda vyhnout a me osobne to nevadi. Jiste je za potrebi obcas nekoho napomenout a kdyz Te nebude brat vazne, tak vis, jak jednat.
Za mě je to vyřešeno, volání po banu, mazání komentářů apod. budu řešit jen přes vzkazník. Pokud to lidi budou řešit tady, vytvořím dočasnou chatovací skupinu bez registrace, sem dám na ní odkaz a tam se to bude řešit.
rasisticky utok????ty ted taky patris k tem buzerantum, tez si rano oblikas tanga jako Andrea??