Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Informace

Název: Amerika, američané, americké zvyky
Kategorie: Společnost a komunity
Založil: -
Správci: freekarol
Založeno: 21.11.2020 19:40
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 10508734x
Příspěvků:
220285

Aktuálně online (3):


Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

Zobrazení reakcí na příspěvek #41300

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.09.21 18:15:02 | #41300
Reakce na příspěvek #41254

Dear Leader vam slibil, ze zalozi svoj social media post, ale jako vetsinou, neschopnost mu to znemoznila (nejste uz unudeny z tech jeho proher? *2* ).


 #41254 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
12.09.21 19:52:45 | #41320 (1)

Ten sasek nakej shit sice zalozil ale byla to katastrofa, tak to zabalil a bude se dal vztekat, ze ho vsude mozne vyrazili, za jeho nebezpecny kecy. On vubec vzdycky, kdyz neco zkusil, tak to zkrachovalo a slo na buben. Genius. Dneska, cokoliv je spojeny s jeho jmenem, je pruser a neni zajem. Jemu nezbyde jen delat politicka skoleni na svatbach, poutich a jeho uslitanejch Covid supespreader rallies. Cim vic bude blbcu nakazanejch, tim nesnadnejsi prace bude pro demokraty. A to je preci ucel. Vsechno mu rozesirat, zakazovat, narizovat a sabotovat a tim dokazat, ze Bidena administrativa je neschopna.


 #41300 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
12.09.21 20:30:08 | #41336 (2)

Mel jen nejaky blog. Nefungovalo to poradne a nikdo mu tam nechodil *18394* *24664*


 #41320