Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #51066

Zobrazit vše


| Předmět:
01.11.21 22:36:38 | #51066

freekarol dole pise : "Tady z toho Republikánské forum prostě neuděláte"

Takze ty se priznavas k tomu ze mazes lidem posty podle toho co pisou a ne jen toho jak se tu chovaj?



| Předmět: RE:
01.11.21 22:49:15 | #51067 (1)

Dokaž mi, že nemažu komentáře, které neporušují pravidla Chatujme. Jasně je tu napsáno, žádné nadávky a urážky. Přesto to ignorujete. Což jasně ukazuje, že buďto nechodíte na diskusní fóra, kde se musíte chovat slušně a nebo si sem si chodíte vyměňovat jen nadávky a urážky. To, že neustále voláte po vyhazování lidí, kteří mají jiný názor než vy, o tom byl můj komentář. Republikánské forum už tu máte, dva nejsou potřeba.



| Předmět: RE: RE:
02.11.21 01:14:21 | #51076 (2)

Karle delat cenzuru jen proto, ze se ti nelibi nazory republikanu a vice sympatizujes s demokraty asi neni uplne v poradku a nelze pak mluvit o svobodne diskusi.

I kdyz kdokoliv jakkoliv odprezentuje nejaky nazor je to predevsim jeho vlastni vizitka a nikdo se nemusi citit byt dotcen jeho nazorem kdyz treba i vedle toho hloupeho nalepkovani protistrany i pise neco o cem se ale da vecne diskutovat.

Az je to jen o tom osobnim nalepkovani a napadani bez toho, aby se vedle toho resila i nejaka konkretni tema na kterou obe strany mohou mit rozdilny nazor tak to bych i pochopil, ze neco podobne zde zmazes.



| Předmět: RE: RE:
02.11.21 08:54:07 | #51108 (2)

Ja jen reaguju na to co jsi sam napsal. To v uvozovkach.



| Předmět: RE:
01.11.21 23:43:22 | #51071 (1)
| Předmět: RE:
02.11.21 03:16:18 | #51086 (1)

Potrebujeme noveho spravce *3074*



| Předmět: RE:
02.11.21 07:06:37 | #51097 (1)

Jedno preci nevylucuje druhe. *33880*



| Předmět: RE: RE:
02.11.21 09:09:09 | #51113 (2)

A co tim chces prosimte rict? Ze lidi kteri nesouhlasej s vasimi nazory jsou ergo hulvati? A nebo to ze zadny hulvati mezi temi kteri tu propagujou levicackou politiku nejsou?



| Předmět: RE:
02.11.21 07:43:16 | #51099 (1)

kujáku... špatně jste správcova slova pochopil... ostatně jako mnohokrát příspěvky zdejších diskutujících z civilizovaného Česka...!!! *3419* Je všeobecně známá skutečnost, kterou zde denně potvrzujete... že Vy Trumpetovci, frustrovaní z výsledků voleb prezidenta v USA, pořád a každému jen nadáváte... a nebo ho kvůli jinému názoru na situaci v USA, odsud vyhazujete... viz svazák-komik Yukon-kiďák...!!! Proto správce, dbaje českých zákonů a demokratických tradic, nechce zde mít Vaše, trumpetovsko-diktátorské fórum... což je demokratické a správné rozhodnutí...!!! Ať si Yukon-kiďák založí svoji diskuzi a tam si správcuje, jak uzná za vhodné...!!! Podívejte na Vasheka... jací Einsteini chodí na jeho diskuzi... *16920* už diskutuje radši tady, s námi demokraty...!!! *33441*



| Předmět: RE: RE:
02.11.21 09:07:22 | #51112 (2)

Ty jsi demokratem ? *33012*



| Předmět: RE: RE: RE:
02.11.21 09:29:35 | #51117 (3)

Pohodar je anti-amik. Takze podle tohoto kriteria ano.

*18358*