Sem rad ze sem oznacenej jako domestic terrorist.
Ale v zivote me nenapadlo kam to zajde ze rodice deti budou terroristi a taliban
businessmani a profesionalove. Aspon tak to podal ten ksindl Bidet.
Předmět diskuze:
* VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

hospodářství USA není v takové kondici,
aby si USA mohly dovolit dlouholeté válčení... USA vydělávají na
válečných konfliktech, převážně až po jejich skončení... páč v
průběhu válčení se dost blbě rabuje...!!! 