ZIZA613: Ja nevim co ty na me osobnosti nachazis tajuplneho. Je zcela jasne ze oba trpime nedostatkem duvery ve schopnost luzy k sebevlade.
ZIZA613: Ja nevim co ty na me osobnosti nachazis tajuplneho. Je zcela jasne ze oba trpime nedostatkem duvery ve schopnost luzy k sebevlade.
Já jsem snad někde vyjevil, že jsi pro mě tajůplná osobnost? Jsem
překvapený. Nespletl sis mě s někým? 
LuRy tu diskusi zamknul, byla to jen otázka času, když měla stejný název jako tahle diskuse. 😉
Tenhle bordel delal vostep soustavne na Lidech, ze oteviral stejnojmenne diskuse, a postoval do nich pod jmeny jinych ucastniku. On to udelal opet tady?
Občas kouknu do nových diskusí (Poslední založené diskuze), které jsou na https://diskuze.chatujme.cz vlevo dole a občas tam vidím nějakou diskusi s názvem jako je tahle diskuse. Co to Seznam změnil, tak už na to kašlal. Tady se to více hlídá. Pokud chce někdo anarchii, musí jít holt jinam.
Já nemůžu, já jsem jsem jen správce, který má moc jen v téhle diskusi. 😄
přestaň tu plácat z hladu. na nových lidé byli jen 2 diskuze . jednu založil žíža(myslim), a druhá zůstala ze starejch po andree. na diskutníkách měl jednu freekarol, ale ta šla časem do prdele, protože tam nikdo nechodil. pak zrušili diskutníky a tuhle tady jsem založil já
Je ovem téměř jisté, že slovo lůza má pro mne obsah dost odlišný obsahu tvého. Nerad to slovo používám.