Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #63006

Zobrazit vše


| Předmět: Trump & Putin?
06.03.22 20:36:09 | #63006

Depak 75F. Tennis! Tricko sortky a tennis party.


1  

| Předmět: RE: Trump & Putin?
07.03.22 01:36:49 | #63013 (1)

Prvni letosni Party. Grill steak, pifko. V 7;00 v Tennis Centru uz je venku tma ale vypada to ze Party jede jag utzenej vagon, samo spadem. S nekteryma jsme se nevidely mesice.
Neco zavinil Covid neco zima i kdyz tady se moc o zime neda psat.

Na to ze jsme prohraly 3:2 vesele oslavujem..
Jeden ztraceny bod je z casti moje vina. Chybely lidi a tak postavil me -nahradnika. 10 hracu kazdy tyden neni snadny dat dohromady ani z 14-15 clenu. 2 vybojovali vyssi tridu a takze uz nebudou zanas moc hrat.
A budou me stavet casteji a tak zejtra du mlatit mic vo stenu. Na Floride si taky maicko placu tenis.Potrebuju se rychle dostat do formy a to v posice proste nejde. Racketball nepomaha s tennisem. To uz je lepsi na uvolneni sauna a bazen. *12754*


 #63006 

| Předmět: RE: RE: Trump & Putin?
07.03.22 17:23:57 | #63022 (2)

74 F ... tenis za hodinu.


 #63013