Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #66237

Zobrazit vše


| Předmět:
04.04.22 19:26:55 | #66237

Prezident Joe Biden si zacina evidovat kritiku vlastní strany kvůli obavám, že inflace zničí většinu demokratů ve Sněmovně reprezentantů a Senátu:

https://www.breitbart.com/politics/2022/04/04/democrat-strategist-us-lost-confidence-joe-biden-heading-recession/

"Biden obvinil z masivního nárůstu cen ruského prezidenta Putina, který vede válku na Ukrajině. Bidenova administrativa zavedla termíny "Putinovo zvýšení cen" a "Putinovo zvýšení cen plynu". Tyto komunikační triky však nezlepšily ekonomickou pozici Ameriky ani Bidenův rating. Průzkumy veřejného mínění ukazují, že Bidenovo průměrné hodnocení se pohybuje kolem třicítky, což je před volbami v polovině volebního období velmi nízké číslo".

"Do listopadu, kdy se budou konat parlamentni volby, čeká Bidena závod s časem, aby národ zbavil své neúspěšné hospodářské politiky. V loňském roce Biden a demokraté schválili rozsáhlý stimulační balíček, který podle mnohých odborníků roznitil inflaci. Biden také prodluzoval pandemicke restrikce pro podniky po celý rok 2021, což dále poškodilo dodavatelský řetězec a ekonomiku".



| Předmět: RE:
04.04.22 19:34:24 | #66238 (1)

Zda se ze prez vsecku jeho valecnou retoriku, Putin je Bidenuv ten nejmensi problem. Proc by jinak prohlasil ze nejnebezpecnejsi muz na svete je Rupert Murdoch?

https://thehill.com/news/3258124-biden-rupert-murdoch-most-dangerous-man-in-the-world/



| Předmět: RE: RE:
04.04.22 19:44:16 | #66240 (2)

Pro ty co nevedej, Rupert Murdoch je australsky miliardar a sef spolecnosti News Corp, ktera vlastni mnoho zpravodajskych medii, mezi kterymi je i televizni spolecnost Fox News (FNC) - popredni hlas politicke opozice v Americe.



| Předmět: RE:
04.04.22 19:34:35 | #66239 (1)

Kdez se melo nedavno hlasovat o vyreseni inflace, nejenze GOPaci nic neodhlasovali. Dokonce se ani nedostavili!!
Ta vase idiotska partaj je ted zhava zlikvidovat demokraty a jejich usili sabotujou ale debilum nedochazi, ze tu paseku, co blokadama a sabotazema prizivujou, pak vyfasujou sami.



| Předmět: RE: RE:
04.04.22 19:59:30 | #66243 (2)

Vyfasujou a nasledne to vyresi ve prospech Americanu !



| Předmět: RE: RE:
04.04.22 20:04:28 | #66246 (2)

Republikani sedej nyni na strane protoze nemuzou nic ovlivnit a protoze nechtej mit nic spolecnyho s ekonomickou politikou Demokratu a nechtej aby jim to pak Demokrati mohli hodit do xiftu, cehoz jsou oni zcela schopni (misto převzetí odpovědnosti za svoje vlastni chyby). To je zcela pochopitelna strategie, ne? Muzes poukazat na jednu takovou sabotaz nebo blokadu? Konkretne.