Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #72447

Zobrazit vše


| Předmět:
28.05.22 12:01:32 | #72447

Konference NRA v Houstonu

Projev bývalého prezidenta Donalda Trumpa začal krátce před 17:00. Na úvod vzal na vědomí tragédii v Uvalde a požádal o minutu ticha, když přečetl jména 21 obětí.

Trump zopakoval tvrzení guvernéra Abbotta, že jednání střelce bylo otázkou duševního zdraví, a nikoli problémem přístupu ke zbraním.

Bývalý prezident poté navrhl kompletní revizi zabezpečení škol, včetně povinného jednotného vstupního místa a rozšíření rozpočtů policejních oddělení speciálně pro výcvik proti aktivním střelcům.

"Toto není otázka peněz. Je to otázka vůle. Spojené státy mají 40 miliard dolarů, které mohou poslat na Ukrajinu. Měli bychom udělat vše, co je třeba, aby naše děti byly doma v bezpečí," řekl Trump za bouřlivého potlesku davu.

Před Trumpem k účastníkům pátečního odpoledního zasedání promluvil americký senátor Ted Cruz, který v úvodu svého projevu hovořil o zlu, které způsobila střelba ve škole v Uvalde.

"Nikdo z nás nepochopí zjevné zlo, které se toho dne v Uvalde stalo," řekl Cruz a vyprávěl o svém pobytu v tomto smutkem zasaženém městě tento týden. "Je to zlo, které se stalo už zatraceně mnohokrát."



| Předmět: RE:
28.05.22 15:48:35 | #72460 (1)

"Spojené státy mají 40 miliard dolarů, které mohou poslat na Ukrajinu. Měli bychom udělat vše, co je třeba, aby naše děti byly doma v bezpečí"

Ano, nebudeme podporovat Ukrajinu a tak podporovat Putina - kamarada Trumpa. Super reseni! Nejlacinejsi reseni ale je zakazat AR-15 a hotovo omezit pristup k zbranim.

Nepochlubil jsi se frajere kolik mas doma ladovacek ktere ti americka ustava povoluje a jsi-li v Narodni Garde.
CHLUB SE ... *18394* *24664*



| Předmět: RE: RE:
28.05.22 15:54:40 | #72463 (2)

Jsem clenem NRA uz 10 let a mam zde doma semiautomatickou pusku z CR, vz 58, potom mam 9mm Sig Sauer pistoli a 9mm CZ 9mm pistoli , na mem profilu najdes fotku *30374*
Jsem drzitelem zbrojniho pasu, vsechny 3 zbrane jsou registrovane, vyborne udrzovane s dostatecnym poctem naboju!
Dalsi otazka ? *30039*



| Předmět: RE: RE: RE:
28.05.22 16:32:52 | #72493 (3)

hmmmm ... asi nevis co je ladovacka ... to jen odhaluje sirku tveho obzoru *16449* *16449*
*18394* *24664*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
28.05.22 16:39:25 | #72496 (4)

co ma ta tvoje ladovacka spolecnyho s tvoji puvodni otazkou ? *30039*