Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #73466

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: ...
11.06.22 21:30:33 | #73466
Reakce na příspěvek #73423

Toto je krasna demonstrace tve intelligence, vyjadrovani a mysleni. Rozhodne nestojis za odpoved, ale toto je spis pro ostatni nez pro tebe. Ukazka toho co ty a pravicaci jsou. Vim, ne kazdy je ochotny se s tebou zahazovat.

  1. ”Ja jsem nic nepsal o rodine, ale naprikled vim, ze Donald Jr. otce podporil, mimochodem, to je jeho syn !”

Nepsal jsi jsi primo o rodine, ale odpovidal jsi na nasledujici “link” ktery probira podporu trumpovy rodiny a ma ve jmenu trumpa-nepodporila-ani-rodina … takze jsi o rodine placal, jen jsi zapomel o cem jsj placal … Einsteine *2* *16941*

  1. naprikled vim, ze Donald Jr. otce podporil *2* *2*

Na to co prodavas jako, ze “vis” ti nejsme zvedavi. Co takhle dukaz, kde Jr. podpril otce … jak pises, ze "vis"?

Samozrejme neposles, bro ... mas hovno. Jr. vedel, ze bylo prohrano. Kdyby podporoval otce, tak by ho to namocilo hloubeji do zumpy zradcu. Asi v ty dny moc nenasaval cocaine a tak si daval pozor *16941*

Donald Trump Jr. (”mimochodem, to je jeho [Dear Leader] syn !”) said in a series of text messages to then-White House chief of staff Mark Meadows that his father needed to "condemn" the US Capitol insurrection as it unfolded.

The messages from Trump Jr. -- which the House select committee investigating the January 6 riot revealed before voting to hold Meadows in contempt of Congress -- provide a window into the kind of urgent messages that top Trump surrogates and officials traded as the riot unfolded.
"He's got to condemn this sh*t ASAP. The Capitol Police tweet is not enough," Trump Jr. wrote in one message to Meadows, according to the committee's vice chairwoman, Republican Rep. Liz Cheney of Wyoming.

  1. Bla, Bla, Bla ....... marna snaha, cela ta udalost je falesna fraska, lide neveri Demokratum uz ani pozdrav !

Ted nam tu napis co na te “frasce” nebyla pravda … komunisticky “prdele lizale” pro zamestnani. *18394* *24664*


 #73423 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: ...
11.06.22 21:36:58 | #73468 (1)

Příště ti to smažu. Když nedokážeš dodržet ani to jedno pravidlo, které tu je (žádné vulgární nadávky), tak si to holt budeš muset napsat znova.


 #73466 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
12.06.22 05:30:26 | #73502 (2)

Omlouvam se. Ja to napsal jen aby mi rozumel kdyz je z toho buranova. Ale jestli jde o ho*vno, tak to tu lita dost casto. Mas pravdu, nemelo by, ale nekdy je to nejvystiznejsi slovo a relativne kratke. *18394* *24664*


 #73468 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: ...
12.06.22 12:04:03 | #73510 (3)

Ty nevíš, co je to vulgární nadávka? To není vulgární slovo, kdyby ano, tak by je tady ostatní nemohli psát. Příště si to své "prdele lizale" můžeš odpustit.


 #73502