Rozcestník >> Společnost a komunity >> Amerika, američané, americké zvyky

Předmět diskuze: Amerika, američané, americké zvyky - * VULGÁRNÍ NADÁVKY & VULGÁRNÍ URÁŽKY směřující na zdejší diskutéry, nejsou povolené. * OSOBNÍ ÚTOKY NEJSOU POVOLENÉ. * KDO MÁ BAN: https://bit.ly/3LQP8jE * PRAVIDLA KONSTRUKTIVNÍ DISKUSE: https://1url.cz/o1qOC

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #80649

Zobrazit vše


| Předmět:
19.08.22 15:28:23 | #80649

Good Job ! Jen tak dal !

Floridský republikánský guvernér Ron DeSantis ve čtvrtek oznámil, že v jeho státě bylo z volebních podvodů obviněno 20 lidí.

Většina z obviněných pocházela z okresů Palm Beach, Broward a Miami Dade a v roce 2020 hlasovala, přestože jim bylo hlasování zakázáno kvůli odsouzení za vraždu nebo sexuální napadení, prozradil DeSantis. Volební podvod je na Floridě trestným činem třetího stupně a osobám, které za něj budou odsouzeny, hrozí pokuta až 5 000 dolarů a až pět let za mřížemi.



| Předmět: RE:
19.08.22 19:20:18 | #80682 (1)

Absolutne, volebni podvody musi byt trestane vcetne pokusu o zmeneni vysedku voleb jak to delal a dela Dear Leader (BIG LIE, “… get me 11,780 hlasu …”, Trump to DOJ last December: 'Just say that the election was corrupt + leave the rest to me' https://www.cnn.com/2021/07/30/politics/trump-election-justice/index.html

Nasel jsem jen dva
Two Florida men at The Villages admit to voter fraud in 2020 election
https://www.washingtonpost.com/politics/2022/04/13/florida-voter-fraud-2020/
“Ketcik, a registered Republican, was among three Central Florida residents who had expressed support for former president Donald Trump before being arrested in December following reports”.

Florida take zmenila zakon pred volbamam ze odsouzeni za trestne ciny mohli volit, ale i to pak Republikani zmenili, ze jen ti kteri splatili co dluzili za spachani zlocinneho cinu mohou volit. Blbi Republikani v tom udelali bordel pro lidi kteri ostre nesleduji zmeny v zakonech. Nebo jsou Republikani vychcani a nechaji jen bohate kriminalniky volit po zaplaceni. Chudi, prevazne African American Democrats, zaplatit nemohou, nemohou volit a kdyz voli, neveda, ze zakon byl zmeneny, tak provedli volebni podvod a mohou jit zpet do basy. To je republikanske “law and order”.

V Pennsylvanii bylo 6 volebnich podvodu a vsechni volili pro Dear Leader. Ano, jste podvodnici … nemuzete verit jeden druhemu … ukazujete/ucite sve deti a vnoucata lhat … ale vrati se vam to - nebudete moct verit jim a oni vam. Gratuluji. *18394* *24664*


 #80649