Jeff Bezos vlastni Washington Post a je prekvapeny co za levicovou luzu to tam vede. Ted slibil TRumpovi, ze tam udela PORADEK !
Jeff Bezos vlastni Washington Post a je prekvapeny co za levicovou luzu to tam vede. Ted slibil TRumpovi, ze tam udela PORADEK !
Je to levičáckej progresivní liberast a věděl to celou dobu teď jenom
dělá překvapenýho aby se zalíbil!

Vasheku... to se brzo ten komik probral...
nyní bude rychle lízat (_|_)
Trumpetě...!?! 
FEMA konecne konci!
Zlodejska agentura, ktera brala miliardy a nikomu nepomahala !
Vcera to bylo potvrzeno na schuzi Trumpova Kabinetu .
Kristi Noem Confirms FEMA is Being Eliminated During Trump Cabinet Meeting
Datový guru dává skeptikům „kontrolu reality“ ohledně Trumpovy popularity, protože optimismus v USA „ prochází střechou
Podíl Američanů, kteří tvrdí, že země je na správné cestě, je podle některých měřítek nejvyšší za několik desetiletí.
...opravdičtí Amíci, bylo by načase, abyste konečně pochopili, že USA
nejsou a nikdy nebyly, právním státem
natož pak ústavní republikou, jak tady
píše komik Vashek...!!! USA jsou jen a jen bordel, chaos, anarchie... kde si
téměř každej, kdo má prachy, dělá co chce... přesně podle hesla
galvaka: větší pes jebe...!!! Všechny ty kecy představitelů USA, bez
rozdílu, jestli jsou to Republikáni nebo Demokraté, jsou jen krmivem pro
vás, ovčany...!!! 
To už mnoho z nás díky bolšánovi Trumpovi a nemocnému Vancemu ví taky.
Trump zdědil miliardy a protože je špatný podnikatel a hňup, ale zároveň by rád své majetky rozmnožil /což nechápu vzhledem k tomu, že má posledních pár desítek měsíců života před sebou, dědek/, jde na to coby prezident USA silou a agresí. To z něho činí "člověka" stejné morální úrovně jako byl Hitler a jako je Trump. Rozdíl mezi těmi 3 není ani ten nejmenší. Je to stejná pakáž, kterou je třeba jakýmkoliv způsobem odstranit. Škoda každé rány, která ucho zasáhne.
věk nemá s podnikáním nic společného...
jsou jedinci, kteří berou podnikání a
rozmnožování svého majetku, jako závazek vůči svým předkům a povinnost
vůči svým potomkům...!!! 
vy "chytřejší" jste tedy až do ledna 2025 nevěděli nic a jen jste
bláznili :-)))
to je u dezolátních chaotických konspirátorů ale běžné .-))))))))
Jistěže mám :-)))))))))))))
Proto si s tebou kdykoli vytřu prdel, pokrejvači :-)))))))))))))))
USA jsou právním státem a demokracií. Ted arozhodně byly do nástupu Trumpa. Uvidíme, jak moc tragicky to kačer změní.
GalvestomTX Uživatel je online | Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:před 6 hodinami | #189922 (5)
Si se vazne postal? Co to meles? Precti si ustavu! Ja chci presne takovou svobodu jaka je ni Dana! A nezapomen na tu tecku na konci,ta je velice dulezita!
Ty jsi libertarian (alespon jsi to tu psal) ... neuznaval jsi "government", psal jsi, ze government se nema plest do tveho zivota ... tak asi neuznavas ustavu.
Ale jestli uznavas ustavu, tak asi vis, ze americka vlada se sklada ze tri slozek/vetvi: law makers (ustanvuji zakony/pravo), executive (president ... uplatnuje zakony), judiciary (vysvetluje/uziva zakony). Trump uznava jen tu executive vetev, ignorije americke zakony a proto ma nescetna obzalovani po cele americe.
Kdyz Trump vyhrozuje soudcum ze je znici protoze nesoudi podle jeho predstavy, je to v ramci ustavy? Kdyz vyhrozuje firmam (napr. pravnickym) je to v ramci ustavy? Je to v ustave, ze posilat udajne zlocince do vezeni v El Salvador bez dukladneho vysetreni je ok? ... atd.
Ja jsem cetl ustavu mnohokrat, ale stale jsi mi nerekl o co ti jde. Mozna se
jednou srozumitelne vymacknes. 
,,Ty jsi libertarian (alespon jsi to tu psal) ... neuznaval jsi "government",
psal jsi, ze government se nema plest do tveho zivota ... tak asi neuznavas
ustavu.,,
proto jsem zminil tu tecku ! Neni to tak ze neuznavam government ,naopak mam jej
v ucte ! ALE v ty ustave je jasne psano o co se ma postarat stat ! A pak tam je
ta TECKA! Jenze dnes si stat uzurpuje prilis moc pravomoci,mnohem vice nez by
mel mit!
Ty si mne pletes s anarchistou jenze ja jsem libertarian(coz je absolutny
protipol anarchistu),ja nejsem proti governmentu , ja jsem za government kterej
je zde pro lidi aby jim slouzil a ne aby lidi slouzili governmentu jak tomu bylo
!
Trump: nic nevyzradily, jen valecny plany a cile. Zpusob i cas.
Jako dycky trump lze, to je kdyz zrovna nekrade!
budou volby,budou (nebo nebudou) vysledky...volici rozhodnou. Proc ta nenavist?
Volby s nejvetsi pravdepodobnosti v USA nebudou ... diktatori preci volby nevedou.
Volici nebudou rozhodivat. Jak diktator Stalin prohlasil "The people who cast the votes decide nothing. The people who count the votes decide everything". Ver nebo ne, to chce Dear Leader nastolit v USA.
opravdu věříte, při volebním systému USA, na spravedlivé, mocnými
neovlivněné, volby...?!? 
Někdo tomu nevěří? .-)))))))))))))))
Ukaž na něj(sebe) prstem, to musí být vůl :-))))))))))))))))))
Shadow_of_Krak: Ty jako srovnavas ucast evropskych zemi v americkém usili v
Afghánistánu s tím, co Amerika udelala pro Evropu za 80 let od konce 2.
světové války? Jeji podíl na porážce nacistického Německa
nepocitajic.

ne. já púíšu na zákaldě výroku kravaty s přehazovačkou, že nevěří, že kdyby usa potřebovaly, tak že jim NATO přijde na pomoc a proto že vystoupí, jen to, že článek 5 smlouvy NATO byl aktivován jen jednou, USA, a evropa nezaváhala a šla vám pomoci.
ten článek jste aktivovali vy, ne evropa, a evropa vám šla na pomoc, dostála svých závazků. t onení o žádném přetahování se, kdo toho pro koho uydělal víc a mimochodem, i tady bychom se možná neshodli, jestli není víc než cokoli amerického tp, že evropa stojí na vaší straně.
Když pominu, že tvůj naprosto neodborný a ničím podložený názor je
jen pro zasmání, tak jsi prostě zase nepobral podstatu sdělení .
kačer tvrdí a omlouvá svůj přístup k NATO blábolama o tom, že by vám
evropské státy NATO při naúadení vaší země stejně nepřišly na
pomoc
no a já uvedl jen příklad, který uvedneou trumpovo píčovinu vyvrací. zatím ejdiní, kdo jste aktivovali článek 5, jste byli vy, američané. a evropské země NATO nezaváhaly. jestli s ejen pletly nebo byly užitečné, to není předmětem řešení. (přesto víme pravý opak, než je tvoje blábolení)
Každopádně to vypadá spíš přesně naopak, že když bude potřebovat EU, nepřijdete.
Ale já jsme optimista a kromě toho věřím, že příště si ti NORMÁLNÍ američané zvolí zase NORMÁLNÍHO prezidenta a zase bude trochu lépe.
Faktem je, že Putler musí uchcávat nadšením, jakého užitečného idiota získal v podobě Trumpety.
Už si z vás vyloženě dělá prdel :
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/z%C3%A1poro%C5%BEsk%C3%A1-jadern%C3%A1-elektr%C3%A1rna-na-ukrajin%C4%9B-je-rusk%C3%A1-prohl%C3%A1sil-kreml-trumpovu-pl%C3%A1nu-se-vysm%C3%A1l/ar-AA1BEoIP
No i vaši představitelé armády tu pomoc oceňovali. Ale pohled blbečka
co si mezitím opravoval na dvorku nějakého Datsuna se může od profi
vojáků co byli v akci lišit, to je fakt. 
Evropa ale nestoji na nasi strane, my stojime na jeji strane. Spojene staty prispivaj 2/3 celkovych vydaju na jeji obranu, navzdory tomu ze my mame o sto milionu min obyvatel. Tohle je jedna z veci, ktera Trumpa irituje, zrovna jako ta plana lipservice evropskych politiku.
1. věta je lež, je to přesně naopak. Amerika pod vedením Trumpa, pouze jeho vinou, jde proti Evropě a už ji Trump a ten dement Vance zcela otevřeně vyhrožujou vojenskou agresí. To neokecáš, nepopřeš.
Do Grónska už se ti vaši američtí soudruzi nakvartýrovali a čekají na další zmrdy. Takovej předvoj.
NATO bylo a je obranné uskupení demokratických zemí.
Myslím, že nic víc. tom, kdo na čí straně stojí, NEROZHODUJE, kdo platí
víc a kdo méně. v y asi neumíte uvažovat v jiném než finančním
rozměru.
To, že to, alespoň zatím, uznává i Trumpeta, je dáno jeho požadavkem na
platbách do kolektivní bezpečnosti v procentech HDP - tedy absolutní
částky nebudou stejné, ČR bude utrácet mnohem méně než usa, ale budou to
také 2 % HDP, ale ČR.
V tomto případ ěje skutečně jediným řešením vystupení USA z NATO a
zabezpečování si jen své vlastní bezpečnosti. Inu, co případně
naděláme. Ono se vám to ale vrátí. Protože NATO vzniklo jako obranný pakt
třeba právě proti rusku, aby si nezabralo evropu. až si ji zabere, spolu s
čínou - pak vám nakopou prdel za vaši krátkozrakost a přepočítávání
bezpečnosti na dolary.
Trumpa irituje leccos, ale měl by kolem něho být někdo, kdo mu vysvětlí, že blbne.
Jenže to zatím nehrozí :
https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/evropa-pateti%C4%8Dt%C3%AD-parazit%C3%A9-a-vy%C5%BE%C3%ADrky-%C3%BAnik-z-chatu-uk%C3%A1zal-postoj-trumpov%C3%BDch-lid%C3%AD-ke-spojenc%C5%AFm/ar-AA1BGdm0
vaše
věrchuška se chová jako prase a skutečně je zjevné, proč se kačer
kamarádí s putlerem. jsou jako bratři, povahově.
a mimochodem, to též dokladuje, že trumpeta sere na mezinárodní právo, to,
jak postupuje v konfliktu UA vs RF. A putler jak je mu sympatický.
Ne nadarmo ztrácí i v americe body, jenže to je k hovnu, ještě skoro 4 roky
Žádné NATO pro toho, kdo si toho neváží a chce pravý opak...!!! Jim spadne hřebínek, až budou dávat dohromady tu loutkovou armádu. Chtějí zbrojení, obří zadluženost, zabíjení nevinných, bolest a neštěstí. Vždyť EU není normální !! S nimi nemůže souhlasit člověk zdravého rozumu. A co by si Putin na EU asi tak vzal ? Tu bandu rozumu mdlého a dluhy ?
Ale EU si NATO váží, kde jsi vzala, že ne?
Ve spojení s NATO neexistuje žádná loutková armáda.
Pokud píšeš o koalici ochotných, to je zase trochu jiná armáda než si asi
představuješ .-))))))
Pokud se nepletu, a, zbrojení chce po eu usa :-))))))))))))))) (2-5 % HDP), zabíjení nevinných chce pouze rusák a ruskej psychopat a dělá to, zabíjení ruských vojáků na UA NENÍ ZABÍJENÍ NEVINNÝCH, ALE VINNÝCH
Na EU by si Putler vzal životní prostor pro rukou prasosvini, Stejně jako
Hitler chtěl "lebensraum" pro němce. Proč chce ukrajinu? Jako nárazníkový
prostor proti NATO. EU tedy pro zničení NATO a nárazníkový prostor proti
USA z toho směru.
tohel ale bylo příliš náročné na přemýšlení a z pravidel ČJ se to
nedomyslí .-))))
beammeupe... NATO bylo vytvořeno jako vojenský pakt, který měl za úkol
bránit rozvoji SSSR a jeho spřátelených zemí, až do následné likvidace
těchto demokratických zemí...!!! Jeho úkoly jsou dnes pořád stejné, jako
byly při jeho založení... útočí na demokratické země po celém
světě...!!! 
Co tam máte dál...??? 
To je ale zase píčovina :-))))))))))))))))))))))
Přímo "se střechy spadlá" .-))))))))))))))))))))))))))))
NATO bylo a je obranné uskupení demokratických zemí.
Myslím, že nic víc.
beammeupe... človíčku zaspaná, neprobuzená... takzvaná Amerika vyvolala
v Evropě mezi jinými, zatím i největší válečný konflikt na této
planetě a od té doby Evropu rabuje...!!! 
Jako který největší válečný konflikt a jak ho vyvolala? .-))))))))))))))))))))))
Myslíš jako že stejně, ajko vyvolal tvůj táta z tvý mámy tebe? .-)))))))))))))))))))))))))))))
Jsme rád, že jsi potvrdil, že jsi zase jen blábolil pitomosti, jako vždy
:-)))))))))))))))))
děkuji :-)))))))))
Mimochodem, naopak, třeba zrovna i mně jste osvobodili vy, američané (i když jsme v té době ještě nebyl na světě :-)))))) já mám ameriku rád, vždy jsme se jí zastával proti přiblblým antiamerikanistům bez argumentu případně jejich lžím proti americe.
Ale tehdy nás osvobodila americká armáda pod jiným prezidentem, než je ten váš dnešní pucflek s uzoučkou hubou, že by nevykouřil ani šneka .....