Hlas Svobodne Ameriky

Předmět diskuze: Hlas Svobodne Ameriky - O zivote v USA, o deni v USA, o historii USA

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #15381

Zobrazit vše


| Předmět:
23.06.26 18:55:34 | #15381

Bezďáci z texasu jsou nepřijatelný?



| Předmět: RE:
před 13 hodinami | #15383 (1)

Je to jenom 1/5 z 1% obyvatel a 80% z nich si to zvolila dobrovolne kvuli svobode v pouzivani ilegalnich drog.
Neni to odraz nasi spolecnosti, nema to nic spolecneho s nasi zivotni urovni a neni to dusledek naseho hospodareni.
Proto je to jako tema neprijatelne, nezajimave a nic nerikajici o nasi spolecnosti.