Sleduju videa o cestovani cizincu po Americkem Jihu, od Arizony po Floridu,
Nejvic to jsou Anglicani, Nemci, Francouzi a Danove, prevazne mladsi
dvojice.
Vsichni si pochvaluji Americkou pohostinost, otevrenost, bezpecnost a hlavne
jidlo, moc jim chutna.
Vsichni si stezuji na Evropska media jak o USA lzou.
Velka mesta nenavstevuji, pry chteji poznat opravdovy zivot v Americe.
Vsichni uvadi ze se do USA znovu vrati na navstevu !
Předmět diskuze:
O zivote v USA, o deni v USA, o historii USA
