Hlas Svobodne Ameriky

Předmět diskuze: Hlas Svobodne Ameriky - O zivote v USA, o deni v USA, o historii USA

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #15696

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
před 8 hodinami | #15696
Reakce na příspěvek #15695

V první polovině roku 2026 vyhlásilo v USA bankrot 372 velkých společností a 1 663 malých podniků, což představuje nejvyšší úroveň firemních krachů za posledních 16 let. Jelikož rok 2026 stále probíhá, celková celoroční čísla nejsou kompletní. Oficiální vládní statistiky amerických soudů (U.S. Courts) za dvanáctiměsíční období končící březnem 2026 evidují 25 960 firemních bankrotů.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #15697 (1)

To je velice male procento oproti tem novym co zaali v prvnim pololeti 2026 s podporou Trumpovy domaci a zahranicni politiky. Mnohe krachovani ma koreny v Covidu a Bidenove spatnem hospodarstvi.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #15698 (2)

Zdali ty nové firmy přežijou se ukáže až za pár let, takže chlubit se statistickýma čísílkama je totální blbost! Když zkrachovali Giganti jako Pan-Am, Lehman Bros nebo Enron a spousta dalších, tak že si někdo někde otevře kavárnu která se do tý statistiky počítá je úplně hovno vypovídající! *4585*