Asi te zklamu, ale neverim ze se dockas odpovedi. Jemu nejde o normalni konversaci, on chce jenom provokovat a urazet mistni cleny.
Asi te zklamu, ale neverim ze se dockas odpovedi. Jemu nejde o normalni konversaci, on chce jenom provokovat a urazet mistni cleny.
Vasku nejsem sama komu to vadi co zde pise, jeho prispevky jsou jedno a to same, uz je to unavne!
Ja vim ze nejsi sama, vadi to jak zenam, tak muzum. Ale on nikdy nebyl jiny, stale se opakuje s jednou veci, pta se 3-5x za sebou, rad druhe zesmesnuje, urazi a provokuje k hadkam. Pouziva vulgatrni slova, nevym kym byl vychovan? Ja to zde opravdu neminim trpet.
Nevim proc spojuje Prvni damu USA s porografii? To muze opravdu udelat jenom nemocny clovek a navic je to nehorazna urazka !
Vaclave, když ti vadí pravda měl by jsi jako správce tomu Lednovi zakázat přispívat,
Vasku psani jeho prispevku je jedno a to same, kazdy den, cely den, jestli sis nevsiml tak to vadi i ostatnim, navstevnost je zde miziva, mam dojem ze za chvili tady zustanes sam. Ja sem nechodim hadat se o politice, ale na pokec o zivote a zkusenostech v Americe, ted to tady nestoji za nic!
A kdo vychoval tebe ze vulgárněji urážíš demokratické politicky? Více než vulgárněji a co navíc ještě některým přeješ smrt