Já už ho nějakou dobu mám, někde radí, že se dá vrátit zpět, já tu možnost tam ale nemám. Já mám ale FB v angličtině, co jsem zjistil, tak novinky, které FB zavádí, se do českého FB, zavádí o dost později.
Máte taky nový vzhled fb ?
vcem novy?
nový vzhled - uspořádání, barva tmavá, nebo bílá
mam porad stejny