Ty si správný vůl ,neboť si zapomněl dopsat co následovalo..tady vůbec
nejde o to že nesouhlasíš to je v pořádku,ale ty nemaš žadný názor
PROČ NESOUHLASÍŠ , ty prostě musíš jen provokovat .
A jestli nejsi spokojen s tím jaký jsem správce tak tady prostě nelez ,si
masochista nebo kokot? Běž tam kde tvou inteligenci ocení. Já ti šanci dal
ale je vidět že to prostě jinak neumíš.. a pokud k tomu dojde na vzkazník
mi nepiš já tvoje breky nečtu okamžitě to mažu
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


