Přesně!!!!.....jde-li o dva objevy stejné věděcké hodnoty či významu
tak Nobelovku vždycky dostane žid. Einstein dopokavad se nestal sionistou tak
byl NULA i přes "svůj" objev Speciální relativity kterej okopíroval od
Lorenza a jiných vědců před ním a taky se věděcká komunita zasadila aby
tu Nobelovku nedostal!
Roleta ve své židofilii už neví jak by
přispěla jako dlouholetý sayanim! 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
