Fialenko z US prdele nekoukají ani ty cvičky. On jak první jede do centrály CIA pro notičky a až po tom k presidentovi. To za nejtužší normalizace ani sám Husák nejel jako první do centrály KGB pro notičky. Jel jenom na Břežněvem. A né že by jel jako první,ještě před Brežněvem do sídla KGB. To co předvádíte a co předvádí Fialova banda bylo nemyslitelné dokonce ani za komunistů za nejtužší hormalizace. Vy jste neskuteční jednostranní dobytkové,kteří klidně půjdou přes mrtvoly,hlavně jen když bude po vašem.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
