Aha, tak já jsem hloupá nána jen proto, že tě upozorňuji na to, co děláš? Tohle jsi měla napsat hned, když jsi viděla, že tvoje příspěvky se objevují jinde, než kde by měly být. A jak jsem už napsala, měla jsi začít přidávat, komu je ten příspěvek určený. Zde je názorně vidět, že si neumíš poradit ani s tak jednoduchou věcí. Teď nemám na mysli to, že jsi na novém tabletu se kterým nemáš zkušenosti, ale s tvým přístupem k dané věci.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
