Ne, můj nemilý Kraku, opět žvaníš nesmysly. Pokud tu někdo vystupuje jako idiot, tak to jsi ty, který tu píše jednu sračku za druhou a který tu téměř vždy diskutuje v osobní rovině. Vzhledem k tomu, že se po sobě nečteš, tak to ani nevnímáš. Svoje duševní limity jsi nám už ukázal víc jak dostatečně. Na víc rozhodně nemáš. Máš jen přebujelé ego, a to nestačí na to, abys někoho přesvědčil, že právě ty jsi ten nejlepší, nejsilnější a nejchytřejší kohout na smetišti.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

