Když se dívám, jak píšeš - Shadow_of_Krak Uživatel je offline |
Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Kdo…před hodinou | #103053 (8)
Byl jsme pro vstup....., tak se musím smát, že dokážeš o jiných psát,
že jsou infantilní a senilní. I to tvoje - viť je přímo k popukání a
ačkoliv jsi byl několikrát upozorňován, že to nedává smysl a odporuje to
české gramatice, stále jsi nepoučitelný a ty chyby opakuješ.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
