Zasvěcenec sicilské organizací ,,cosa nostra" musel vždy složit přísahu, že není a nikdy nebyl židem.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

a té museli přísahat, že budou trvale,
celý svět rabovat...!!! 
V SSSR mohl bejt členem Košer Nostry i
nežid a nejvíc jich bylo ARMÉNCU ale i ti se museli naučit aspoň
částečně jidiš, hlavně kriminálnickej slang pojmenovávání věcí, bo
všechna slova i dodnes jsou v této hantýrce z jidiš. 