Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.


| Předmět:
před 10 minutami | #209071

Rozprava v PS. Za mě pan Macinka super reakce na Výborného.
https://www.facebook.com/reel/36499860229662710



| Předmět:
před 11 hodinami | #209070

https://www.facebook.com/reel/1840264690283544

Tohle video jistě potěší místní idioty...



| Předmět: RE:
před 17 hodinami | #209056 (1)

Ať letí třeba do prdele ( omlouvám se ) ,chová se jak diktátor, rudý nok, který si nestojí za svým přesvědčení, když jednou komunista, tak si za tím budu stát, kdyby čert na koze rajtoval, ale tenhle hňup, neví co by.. kam vítr, tam plášť, nechová se jako prezident stojící na straně svého národa, je jak prodejna děvka, nemůžu mít úctu k takovým individuim




| Předmět: RE: RE:
před 16 hodinami | #209058 (2)

Bývalý komunista je něco jako bývalý plavec, páč plavat ještě nikdo nepřestal umět. A je jedno, zda je ten komunista, prezident, premiér, nebo cokoliv jiného.
Ti dva rozdělují značnou část obyvatelstva na dvě stále více nesnášenlivé skupiny, což já moc nechápu. Nechápu, proč by měl jeden komunista být lepší než druhý a je jedno, který je pro koho tím prvním a který tím posledním.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 15 hodinami | #209061 (3)

Je to tvůj názor. Já s ním nesouhlasím.
Protože ten, kdo tu rozeštvává společnost, je Petr Pavel. Pro stát neudělal nic, jen ho vysává, za pilné pomoci DRAHÉ polovičky.

Premiér Babiš, pracuje pro lidi a celý svůj příjem dává na charitu.

https://www.facebook.com/reel/1632753667804652



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 14 hodinami | #209062 (4)

Ano,oba dva byli spjatí z minulým režimem,ale jisté totalitní manýry a jak ohýbat ústavu dělá jen Pavel. Babiš měl jen kšeftíčky které nebyli křištálově čisté,ale ohýbání ústavy to dělá jen soudruh presidentčík



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #209064 (5)

P.Pavel je mnohem větší pokrytec , který škodí sofistikovaně ,promyšleněji i škodlivěji.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 12 hodinami | #209063 (3)

Když chceme po druhých, aby dokázali měřit stejným metrem , musíme to umět i my sami.



| Předmět: Tož...
před 20 hodinami | #209052

už před parlamentními volbami v roce 2021 ukázal zkorumpovanej kolaborant Rychetský, kdo je v ČR pánem a jak lehce lze ohýbat, dokonce i ústavní zákony...!!! *18814*
Současné rozhodnutí ústavního soudu o povinnosti vlády, vzít na Summit NATO, kolaboranta, agenta Pávka, ten trend potvrdilo... a jasně ukázalo, jak dopadnou příští parlamentní volby...!!! *33441*
Pokud současná vláda bude i nadále tolerovat činnost a chování prezidenta Koláře... a nedokáže se vypořádat s tím hradním spratkem, agentem Pávkem, tak se může se svými pozicemi po příštích parlamentních volbách rozloučit....!!! *3419* Babišovi je to u (_|_) ten si svoje politické ambice již splnil... ale ostatní vládní strany, to budou mít po těch volbách velice těžké... protože ČR zanikde... stane se součástí Evropských federálních států...!!! Jediná šance, jak se temu vyhnout je, že se Rusko nasere a při obraně své svrchovanosti a územní celistvosti, včas srovná EU se zemí... včetně přiblblé Ukradiny...!!! *33441*



| Předmět: RE: Tož...
před 19 hodinami | #209055 (1)

Používáš zbytečně ,,silné,, výrazy .
A potom to celé, vyznívá jako katastrofální scénáře, které nám tu vnucoval jamesdio.
A já bych to shrnula .... V ČR vládne blbá nálada a stojí to za hovno. *14571*



| Předmět: RE: RE: Tož...
před 16 hodinami | #209059 (2)

Nikoliv blbá nálada, v ČR vládnou dva staří komunisti, kteří nepochopili, kde je jejich místo.
Agent jako agent, kolaborant jako kolaborant.



| Předmět: RE: RE: RE: Tož...
před 16 hodinami | #209060 (3)

Ano- pávek a kolář. *3422*

a to nic nemění na tom, co jsem napsala.



| Předmět:
před 20 hodinami | #209050

A tady celé, co přesně pan ministr řekl

https://www.facebook.com/reel/1565924291913114



| Předmět:
před 20 hodinami | #209049

https://www.facebook.com/reel/976273525239534

Názor Cyrila Svobody, k rozhodnutí ÚS.



| Předmět: RE:
před 20 hodinami | #209051 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 19 hodinami | #209054 (2)
| Předmět:
před 21 hodinami | #209048

I mě by zajímalo, co by se stalo, kdyby vláda odmítla předběžné rozhodnutí ÚS.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1287857910096842&set=a.391091859773456



| Předmět:
před 22 hodinami | #209047

Zde je celé odůvodnění těch dvou soudců, kteří řekli NE.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=1488333646659336&set=a.642764451216264



| Předmět:
před 23 hodinami | #209046

Tak tohle mě dostalo. Ale posuďte sami.
https://www.facebook.com/reel/849748281234928