Proč bych měl na znamení sympatií k jakýmukoliv státu vyvěšovat jeho
vlajku?
....uznávám jen Českou a Slávistickou
vlajku
....výjimka je vyvěsit cizí vlajku
např. při státní návštěvě
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

...v roce 2003 jsem nemusel váhat ani
vteřinu a hlasoval proti vstupu.....vděk?
za co?
...asi za tu novou a horší totalitu že
byla ta předchozí....nesnáším eurosvaz, nesnáším celej zdegenerovanej,
vymaštěnej Západ