Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům. Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #105786

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
02.05.24 21:22:31 | #105786
Reakce na příspěvek #105783

Kirke měla ban protože mi do toho po vzkazníku moc kecala ,koho mám zabanovat jak mám vést diskusi a takové různé rady. Pokud nevěříš klidně ti konverzaci přepošlu ,ale dost pochybuji že by o tonkirke stála.



| Předmět: RE: RE:
02.05.24 21:26:18 | #105789 (1)

Tak to kirke nezklamala, mne, tak nějak jsem si ji očipoval .-)))))))))))))­)))))))))



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.24 11:43:33 | #105883 (2)

nevšímej si mě, nereaguj, dělám to samé tobě



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
03.05.24 12:24:14 | #105894 (3)

Já si tě ale nevšímal, nereagoval jsme na tebe :-)))))))))))))­))))))))



| Předmět: RE: RE:
02.05.24 21:27:09 | #105790 (1)

Myslím, že ani z téhle informace nebude vyloženě vřískat jak vřešťan nadšením, :-)))))))))))))))))) ale co už :-)))))))))))))))



| Předmět: RE: RE:
03.05.24 09:07:15 | #105846 (1)

Aha, tak kecala ? Jen se mi nelíbilo hnusné a sprosté chování , které jsi s oblibou toleroval, protože ses s tím dotyčným rád hádal. Klidně korespondenci přepošli, čímý se jen usvědčíš sám, jaký jsi bonzák a jak jsem napsala, jmenovat tě správcem byl opravdu krok do lejna....



| Předmět: RE: RE: RE:
03.05.24 10:59:35 | #105862 (2)

A je to tady :-)))))))))))))­))))))))))))))))))))))))) *27179* *27179* *27179* *1044*