To jim nevadí, že Hamás zaútočil jako první a že vždycky islamisti útočí jako první. U tohodle póvlu je Žid sprostý slovo, Žid je jejich třídní nepřítel a politicky správné dle komunistů a bolševiků vždycky bylo - Žida zničit, otrávit, upálit! Prostě tak, jak je to učil jejich guru Adolf Hitler a později jejich šéfové na pol. schůzích KSČ. Však hele, jak se to soudružstvo do tebe hned pustilo.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
