Sice mi to taky nedává smysl ,ale na každém šprochu pravdy trochu. Kača není nikdo z horní dolní a nejspíš si vše z prstu vycucat nemůže. V každém případě věřím že jsou schopni ti to znepříjemnit když budou chtít. Je to stejné jako když rusák dodal členu NATO systémy S400 jistě si ponechal nějakou pojistku.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Abychom si to shrnuli, měl bys být
navržen na medaili za nepřetržité trolení ve prospěch RuSSka 

