Samozřejmě, že jsou vytrhlí, stejně jako woke pitomci či maželky lustrů nebo přešívači a jiní jejich deriváti a izotopy, je to všechno jedna banda ovlivněná dekadencí západní tzv. demošky zamaskované za zvrhlosti která nám byla dávána 30 let jako vzor.......a proto je podle Pekařky taky Putin zločinec, že uzákonil, že jsou jenom dvě pohlaví a buzeranti nesmí dělat propagandu ve školách....je to všechno jeden vělkej balík západní dekadence jen ty to furt nechceš pochopit a furt to různě omlouváš.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
