Pochybovat sice můžeš, ale já praporky rozhodně nesázím a ani nikoho
nikomu nepráskám. Jak napsala Kopretina, pokud k něčemu nebo někomu něco
mám, tak to píši rovnou na sklo.
A pokud někoho blokuji, tak vždy za nevhodné chování na diskusi. Ale
předtím ho několikrát na to jeho chování upozorním.
A byla jsem to já, která se staví proti anonymitě i proti vytváření
falešných profilů.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
