Muselo se vždy :-))))
Já chápu z tvého naprosto nezodpovědně imbecilního přístupu ke covidu,
že ty jsi "opravdu jinej" .-))))))))))))))
Ale v týhle zemi BUDEŠ PLATIT služby, které jsou potřebné a pro
zajištění chodu celého státu :-)))))))))))))))
Prostě budeš. Odstěhuj se do indočíny, tam žádnou TV nehcytneš a
nemusíš ji platit :-))))))))))))))))))))))))
a nebo možná ..............

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

