To by se taky jeho "stary domov " musel k nemu chovat jinak, od sameho pocatku zde byly tendence eliminovat krajany v cizine, na zacatku museli ziskat visum , coz byla otazka nervu, pak zas meli zakaz vlastnit jakykoliv majetek ve stare domovine..a rada dalich diskriminaci...jediny Havel se zaslouzil o to, ze byly ceskym obcanum uznany naroky na castecnou penzi a ze mohli navstevovat domovinu bez obligatnich buzeraci..kazdy prumerny emigrant brzy zjistil, ze se v Cesku setka s nepratelstvim ze strany Cechu domorodych....nekterych..zejmena tech, kteri za minuleho rezimu profitovali...(tyka se starsich generaci)
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

