komiku... tím se netrapte...
Vy jste své dno našel...
když jste hned po vylíhnutí na něj dopadl hlavou...
diskuze vyžaduje schopnost myšlení...
a nejlépe v souvislostech... tudíž se Vás netýká...
kopírujte a vkládejte dál ty komické
české, žurnalistické žumpy... a bude
Vám fajn... 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Jste opravdu dobrej... je Vás pro tuhle
diskuzi škoda... ale zase dokážete pobavit...!!!
To musí být skvělý materiál, který
berete...!!!