Tož... ti Vaši jsou ještě docela mladého věku... kdyby chtěli získat
nějaké vzdělání, tož pokud napíšou čestné prohlášení, že mají
ukončenou základní a střední školu, tak by jim předkožka Danuše
Nerudová, mohla za mírný poplatek, zabezpečit tituly z brněnské
univerzity...!!!
Pak by ten jejich názor měl potřebnou
akademickou váhu... aby ho bralo více lidí, než jen Vaše rodina, v
potaz...!!! 
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

i když u ní, je to zřejmě to
samé...