Na tomhle příspěvku nic rasistického nebylo,pouze poukazování na něco o čem se můžeme bavit jesli to je nebo není pravda. To že je vysazenej na Židy je pravda. Ale nebyl tam žádnej rasismus. Mě teda osobně daleko víc zajímá a to daleko víc,jestli jsou tady tráveni lidi kontaminovaným Ukrajinským žrádlem a to jenom proto aby se tahle vláda ukázala před svým novým páníčkem.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
