Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #118773

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.06.24 12:21:14 | #118773
Reakce na příspěvek #118693

Inteligentní člověk každý příspěvek pochopí za každých okolností a nemá potřeby řešit slovní vatu a urážky, které jsou oprávněné .-)))))))))))))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.06.24 13:14:43 | #118806 (1)

Normální člověk...všimni si, ....nemele k jednomu cizímu příspěvku, -10 svých
ty kamufluješ, urážíš a pak se divíš, že to někoho přestane bavit a vrátí ti to stejným!?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
09.06.24 13:23:49 | #118810 (2)

Normální člověk :-))))))))))))))

  1. Potua se potřebovala vypsat ze své frustrace, že ve svých příspěvcích se vypisuji se vším důlažitým, argumnnety, důkazy, logickou konstrukcí - - protože Potua ráda diskutuje stylem jednoduchých vět, které ale neřeknou vlastně nic ani o tématu, ani o názoru Potuy ap. To už vím, že to má takhle - a díky tomu pak třeba ztrávíme (s Potuou) půl dne následným vysvětlováním si, co vlastně chtěla říct a co řekla, co neřekla a co bylo lepší neříct :-))))))))))))))))) tomu říká "vata", protože to nehcápe :-)))
  2. Opakovaně jsme zde psal, že vedle toho, kdy někdo uráží mne, tak přecházím k drsnějšímu způsobu vedení diskuse ve chvíli, kdy někomu něco vysvětlím, př. doložím, 3x, ale on se stále chová, jako bych nenapsal nic. Tedy v situaci, kdy je skoro jisté, že dotyčný "nechápe" záměrně a jede si své.
  3. Netuším, co kamufluju???????
  4. Já se ničemu nedivím. Naopak jsme tě vyzýval, abys každého nechala mi to vracet, nemám s tím problém. Akorát ty bys měla pochopit, kdy naopak vracím já :-))))
  5. a to je celý problém, ne s nějakým vracením něčeho mně druhými .-)))) ale s objektivitou správce, která není vždy úplně ideální, někdy to tříská do oken, jak je neideální .-)))))) ale i to se dá pochopit. ovšem fakt, že se správce, který s emá alespoň snažit být objektivní, sám přidá k zesměšňování druhého - já netvrdím, že se to neděje běžně :-)))) ale pokud tady někdo maže a banuje za naprostý, s prominutím, píčoviny, za "halušky v hlavě", ale pak s eneomaleně přidá v urážení a zesměš%nování na stranu toho "sympatičtějšího", to už je moc