Když to byla taková nahrávka na smeč.
Proti takovým migrantům absolutně nic
nemám... Ty začátky musely být hrozné. Proto není migrant jako migrant.
Myslím, že drtivá většina migrovala aby si vydělali peníze prací a ne
kriminální činností jako třeba prodejem drog... Kdybych se nebála, tak i
tady bych neměla problém zajistit si luxusní život prodejem drog. Jenže ne
každý na to má žaludek...
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
