Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #140742

Zobrazit vše


| Předmět: Tenhle člověk je definitivní blázen.…
23.09.24 23:50:33 | #140742

Tenhle člověk je definitivní blázen. Vystrčil by měl okamžitě aktivovat nějaký článek Ústavy a nechat ho odvolat. On normálně 2 dny po největším vládním volebním propadáku všech dob jede pořád a dokola tu samou rétoriku, urážení opozice, voličů a smyšlených historek o plnění programu. Absolutně nebezpečný člověk a psychopat ‼️

https://x.com/PeulnaMarkvart1/status/1838211915316666542



| Předmět: RE: Tenhle člověk je definitivní blázen…
24.09.24 07:42:01 | #140759 (1)

V případě profesionálního politologa vzbuzuje tak špatný odhad reálné situace rozpaky.
Ostatně Babiš není žádný levičák a jeho ANO je hnutím bez klasického ideového ukotvení , resp. programu .Ostatně i kmenoví členové byli původně součástí pravicových i levicových polit. stran. (Původně z ODS např. : Nacher, Mračková, Jermanová, Bžoch , Brabec , Vojtěch , Śvachula..)