...tak ty jsi stará Divizna...pořád se něčemu divíš..no vidíš a
Tiwana mi přesto poslala belíček s kytkama...co by tady nikdo z vás
neudělal..tomu věřím na 100%...přes balíčky jsem tu ještě já..na mě
někdo houkne,že se matinka nemůže vysrat,že potřebuje mastné buráky a co
udělá Liduška..jde koupí,zabalí,pošle..pohodlné sraní je lepší než
10 dochtorůůů

Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)

Kazdy clovek ma k sobe klic a tvuj je, ze ti
nekdo odpusti, ze jsi k nemu byla sprosta..
