Predevsim zvanis ty a nevis co..o svem soukromi jsem nenapsala nikdy nic , na to si prave kvuli takovym , jako jsi ty, davam pozor. Nemam potrebu se cimkoliv chlubit, nikdy jsem ji nemela, svedci to pouze o hlouposti, ty jsi samozrejme pravy opak, od zacatku jsi se chlubila , ackoliv neni zrovna moc cim...zadnou diru do sveta jsi neudelala, misto, abys mlcela a byla rada, ze jeste dychas, utocis na ostatmi a hloupe se vychloubas.. vdana je totiz kdejaka baba a deti ma taky kazda kocka, dokonce ctyrikrat do roka. Zavri uz tu svou nevymchanou klapu a soupej nohama !
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


dost pokleslý příspěvek.