Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #150905

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
05.01.25 13:39:30 | #150905
Reakce na příspěvek #150877

Opravdu???......tak to mě musíš najít KDE?? *4585* *4585* *3440*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
05.01.25 17:21:24 | #150938 (1)

Ukrajinští uprchlíci s dočasnou ochranou nemohou příspěvek na dítě čerpat vůbec: Pro Ukrajince (s dočasnou ochranou) je k dispozici primárně humanitární dávka, pro nenadálé a velmi specifické situace pak mimořádná okamžitá pomoc. Jinak prakticky nic.Pro osoby s dočasnou ochranou zůstávají nedostupné dávky státní sociální podpory, například porodné, rodičovský příspěvek nebo pohřebné..
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/overovna-dostavaji-ukrajinci-defacto-jednou-tolik-co-cesi-na-sitich-se-siri_2401140500_job