Já o tom vím své...taky tam mám pár známých už v důcjodovém věku co tam utekli nebo se později odstěhovali.....vysvětlovali mi že nic růžové to není.....taky mají hodně hluboko do kapsy
Já o tom vím své...taky tam mám pár známých už v důcjodovém věku co tam utekli nebo se později odstěhovali.....vysvětlovali mi že nic růžové to není.....taky mají hodně hluboko do kapsy
Taky znám úpár lidí co si počkali na Německý důchod a nebo čekají a plánují návrat ono se pak žije lépe v česku z Německým důchodem ten nečiní tějakých 14 tisíc
Nevím kolik máte v Německu....ale tady je vyšší důchod průměrný jak jsi psala......podívám se )
Všeobecný průměrný důchod 2022 by podle ministerstva práce a sociálních věcí měl na konci roku přesáhnout sumu 18 tisíc korun. V září letošního roku je plánovaná další mimořádná valorizace, kterou se částka zvýší v průměru o dalších 700 korun. V součtu by tak navýšení důchodů mělo být vyšší než dva a půl tisíce.....a to ještě budou dávat za každé dítě ženám 500kč......je to málo?....hodně?.....ale je to více než jsi psala
Mimochodem.....tolik agent StB Bureš nikdy důchodcům nepřidal.....a to se neřešila energetická válka ....takže za mě 1*
můj muž má necelých 1.600euro důchodu a necelé 4 tisíce
vydělává...Já mám nějakých 14 tisíc...Kč...nechtěla bych z nich
žít sama na Moravě... 
Co mluvím z lidma některé ženy nemají ani to jo pár co znám o tisícovku víc...nevím neptám se kdo kolik bete jen blízké známe o čem kecáme o všem.
Světe div se.-))) Ani v bájném Německu nejsou všichni bohatí a spousta idí žije od výplaty do výplaty. Ony ty téměř každotýdenní demonstrace nepramení z dobrého bydla.
O těch demonstrací se tady ví.....dokonce se psalo že se to stalo v Německu kultem - každý týden někde.....jen nevím jestli už sami ví proč vlastně stávkují - když se mají tak dobře )
To víš,že se stávkuje myslíš,že mladým se líbí tolik přistěhovalců...? Němec by si nenastěhoval do baráku cizáka...
A kam je tam u vás teda stěhujete?.....máte jich tam už několik milonu.....to bydlí všichni na hotelích?.....nebo na poli? )
Co vím já tady je jich dost v kasárnách ..taky jim v prostoru kasáren nechali dovést takové ty bunky a ti co se chytli práce a pracují bydlí v pronajatých bytech...jinak nevím nezajímám se ani není důvod se o ně zajímat.
Tak to jsme na tom stejně....taky se nezajímám kde kdo bydlí - ale na ulici není nikdo - jen pár bezdomáčů ale těch bylo plné brněnské nádraží i za komára - vždycky je zkontrolovali - pak někam na chvilku odtáhli a za hodinu tam byli zase - nic nového...jen se o tom nepsalo - protože o čem se nepsalo - to nebylo )
Apropó, když jsem pro pobavení ukazovala fotku mini koupelny se sprchování, tak padaly dotazy, jestli je to foceno ve slumu na předměstí indického Dillí. Fakticky.😀😀😀
Já ten luxus nemám... Požádej uživatelku Lidkagerhard ať ti pošle fotku své koupelny. Nedávno to dávala na odiv.🙂
Koupelna nas nezajima. Psala jsi ze sis delala fotku jak se sprchujes. xDDD To chceme videt :DD
Sorry. To není její koupelna. To je koupelna pána, na kterém parazituje.
To nemůžu posoudit....co je mini koupelna asi vím - jak stavěli komanči paneláky....asi se nepočítalo v té době s pračkama ) .....a koupelnu v Díllí jsem taky neviděl )
Koupelu máme hezkou je to vana+sprcha v jedom je sice malá ale do koupelny se nechodí tancovat...
Já mám v nástavbě koupelnu 3 x 3,5 m....je to vlastně jako další místnost ....no bourat to nebudu - když to tak postavili - spokojenost )
Naše koupelna kdo na ní má a investuje 14 tisíc euro
pošlu odkaz na firmu... 
Je to pořád větší než za úspěšných stavitelských dovedností soudruhů....tam se chodí lidé umývat po jednom....a ještě ten jeden musí vycouvat ) ..... o nějakých skříňkách - pračkách - sušičkách nemohla být ani řeč )
My jsme měli v koupelně pračku na Moravě mini Romo kombi měli jseme ji na dveřích u wc ,takže na WC se chodilo z chodby jo ty koupelny byly hodně malé..ten umakart byl děs jinak docela pohoda.
Mini Romo kombi....to mi něco říká - jako dva v jednom že?......ale bylo to hodně nízké - bolela záda )
Jo byla to malá pračka se ždímačkou vodu jsem do ní napouštěla
sprchou..později už jsem měla automatku a ta stála v jídelně vedle
koupelny.Z pračky nebolely zádá ale z máchání ve vaně..to jo... 