Já bych to tak radikálně neviděla... Zatím žijeme v dezinformacích z obou stran. Teprve dějiny ukáží, komu a o co v tomto konfliktu šlo. A dějiny píší vítězové... Zatím nikoho neodsuzují a dělám si úsudek na základě dostupných informací. Nefandím ani jedné straně... Každopádně jsme svědky začínající změny nového světového řádu. A bude to s největší pravděpodobností bolet.
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)


No to se z toho asi doseru 