jejda.......magor Šarapatka zase na scéně..))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Proto dávejte pozor a fakta sami ověřujte nejlépe z více zdrojů. Tato diskuze může obsahovat odkazy nebo příspěvky, které mohou obsahovat vulgarismy.
jejda.......magor Šarapatka zase na scéně..))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
... jejda - další výkřik do tmy
Asi nebude takovej magor, když vyhrál několik soudů se samotným géniem M.Zemanem ...
Jest známo, že by ten jmenovaný před časem rád vládl Radě ČT a naštěstí ho "vylili" včas, než by se začaly realizovat ty jeho obludné nápady......ale to teď budeš a si civět jako to "telátko na vrata", protože to v Google není, že..)))))))))))))))))))))))
Soud, v této zkorumpované republice vyhrává ten, kdo je na "správné"
straně ukrajinského premiéra Fialu a ukrajinského ministra vnitra
Rakušana... kterým k jejich současné moci dopomohl právě zkorumpovanej
soudce Rychetský...!!!
Coby bývalý Zemanův poradce , je natolik zhrzen a uražen , že se nejspíš hodlá soudit do soudného dne a dokonce se v médiích naváží i do Zemanova soukromí. Přitom jde o to , že Zeman kdesi řekl , že Šarapatku vyhodil , zatímco on tomu předešel a od Zemana odešel sám. Padáka ve skutečnosti dostal až od Grosse , jehož kabinet rozesíral úplně stejně , jako ten Zemanův.