https://www.prahain.cz/zivot-ve-meste/luxusni-pecivo-skoncilo-vkontejneru-za-pekarnou-zakaznici-neverili-vlastnim-ocim-a-fotili-10554.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box to jsou ale parchanti místo aby to slevnili tak to raději vyhodí...tady pečivo nebo ovoce,zelenina pokud by se mělo skazit hod. před uzavřením před dnem volna prodávají za nížší cenu..
Předmět diskuze:
Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity.
Koláže mažeme.Komolení jmen, nicků a názvů je povoleno pouze idiotům.
Střet zájmů A.B se tu neřeší- opět!( do vyjádření EU)
