Tak tedy po třetí: co dokázala?!!!
Jestli jsi si nevšiml, také jsem se tě na něco tázala. A já ti už částečně odpověděla. Dokázala toho v životě již dost a bez nějakých větších průserů. Kandidovala na presidentku, byla ředitelkou v Čt, a věnuje se publicistice a to úspěšně. A možná že bude i poslankyní, pokud se Stačilo dostane do sněmovny. A pokud budu brát v úvahu nejnovější průzkumy, tak to nebude snad, ale určitě.
Takže dokázala být pouze neúspěšnou tv ředitelkou, ještě neúspěšnější kandidátkou na prezidentku a pokud dostane hlasy,bude poslankyní. To je jako nebude-li pršet, nezmoknem. To mi na obdiv tedy nestačí, natož dát někomu takovému hlas 😉
Já vím, ty ho dáš raději Nerudové, neúspěšné kandidátce na presidenta, prodavačce diplomů a lhářce, která tvrdí, že nás osvobodili Američané a další blbosti, a proto o ní lidé mluví jako o Blbuši. Ty si vol koho chceš, já si také budu volit koho chci. Já tu pětikoaliční sebranku nevolila, moje obavy z toho, že jsou nekompetentní vést tuto zemi k prosperitě se potvrdily.
Nestřílela jsem od boku a ani špatně. Sám jsi právě teď potvrdil to, co jsem napsala.
„Věčná kandidátka" Jana Bobošíková přehledně: Uspěla pouze poprvé, ve všech dalších pokusech propadla
Jana Bobošíková ve své
politické dráze vystřídala řadu stran a hnutí, často jako jejich
zakladatelka či vůdčí osobnost (Politika 21, Suverenita, Hlavu vzhůru ad.).
Mimořádná je šíře funkcí, o které se ucházela – od komunální
úrovně (primátorka Prahy) přes zákonodárné sbory (Poslanecká sněmovna,
Senát, Evropský parlament) až po prezidentku republiky. Výrazného úspěchu
dosáhla pouze jednou (volby do EP 2004), všechny další kandidatury skončily
neúspěchem. Tato skutečnost výrazně ovlivnila její veřejný obraz; média
ji často zmiňují právě v souvislosti s její rolí „permanentní“
kandidátky, která zkouší štěstí v různých typech voleb . 