Rozcestník >> Společnost a komunity >> Svobodná diskuse bez cenzury je utopie

Předmět diskuze: Svobodná diskuse bez cenzury je utopie - Diskuze by měly být místem pro výměnu názorů a respektování různých pohledů, ne pro osobní útoky a vulgarity. Překlepy se tu neřeší. Blbé koláže mažeme.

Varování

V této diskuzi se nacházejí odkazy a příspěvky s manipulativním obsahem, dezinformacemi a fakenews.
Upozorňujeme, že je nutné ověřovat fakta z více nezávislých zdrojů.

Zobrazení reakcí na příspěvek #160194

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE:
23.04.25 13:53:59 | #160194
Reakce na příspěvek #160187

Marti, nech si ty osobní kecy na doma *2614*

Hlupák, ubožák a zoufalec je především tenhle další typický kašpar z hnití ANO

Hejtman překrucuje realitu
Ministerstvo financí něco takového odmítá. Podle mluvčí resortu Petry Vodstrčilové hejtman Bělica překrucuje realitu. „Bezprostředně po povodních obdržel Moravskoslezský kraj účelovou dotaci z krizové rezervy ve výši 640 milionů korun na úhradu prvotních povodňových škod. Tu vyčerpal téměř celou, letos z ní vrátil do státního rozpočtu 1,2 milionu korun,“ reagovala na dotaz deníku FORUM 24 a dodala, že další čerpání krizové rezervy státního rozpočtu vyhrazené pro letošní rok již nedává smysl.

Mluvčí resortu pak upozornila, že peníze z krizové rezervy státního rozpočtu nejsou nárokové a jsou určeny na nečekané budoucí škody. „Z výše uvedeného je ale patrné, že se stát i nadále aktivně podílí na obnově poškozeného majetku a infrastruktury, která je nejen ve vlastnictví státu, ale i krajů, obcí a dalších subjektů,“ odmítla kritiku ze strany hejtmana.

Vodstrčilová závěrem dodala, že Moravskoslezský kraj měl ke konci loňského roku na svých účtech zůstatky 14 miliard korun. Podle ministerstva financí má tak dostatek disponibilních financí na pokrytí jakýchkoliv dalších nákladů z vlastních rezerv.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.25 14:27:11 | #160206 (1)

Kecá mluvčí rezortu , která má obhajobu ministra v popisu práce. Hejtman Bělica má mezi lidmi dobré renomé , byl zvolen opakovaně, při povodních se mimořádně osvědčil. Za něj se ANO stydět nemusí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.25 15:00:02 | #160226 (2)

Martina Bes
To je ten Babišův hejtman Bělica, který se vysmíval varování vlády několik dní před povodněmi, nedělal nic a proto jsou škody daleko větší, než mohly být? Tady ten Bělica? Který zvládá být poslancem, starostou Havířova a ještě hejtmanem na kraji? Možná kdyby se věnoval jen jedné funkci, tak by ze 46 miliardového rozpočtu úspory našel. To je neštěstí pro kraj, pokud to tam řídí ANO. V jiných krajích zasažených povodněmi to hejtmani zvládají, třeba takový Kuba a koho slyšíte neustále brečet jsou jen lemplové z ANO, protože to dostali od Babiše rozkazem. Pokud někde vládne ANO, jsou tam rozpočty rozkrádány a přerozdělovány do Agrofertu. Vládnou v těch krajích už 12 let a kam se ty odloučené lokality za ty roky pohnuly? Ti lidé tam jsou na tom stále stejně. Tak asi bude problém ve vedení krajů, ne v penězích, jelikož kraje mají na účtech přes 74 miliard korun a neumí je proinvestovat. A my si máme jako stát pořád půjčovat? Takhle hospodaří babišovci?



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.25 15:10:47 | #160229 (3)

Kdo to je ? Co ví o tomto kraji a o tom co stát slíbil? Kde je rozpočtová rezerva s kterou se pro taková neštěstí počítá? Já ti to kubíku řeknu . Je na Ukrajině a u solárních baronů. Kde je hradní guma která se v Bohumíně fotila jak pomáhá ,kde jsou slibotechny Rakušan Fiala? Zalezlí v alzákově prdeli.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.25 18:54:04 | #160312 (3)

Právě jsi předvedl ostudný argumentační faul , když tu argumentuješ laickými pomluvami. *32815*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
24.04.25 08:21:14 | #160335 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.25 15:03:20 | #160227 (1)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
23.04.25 16:51:00 | #160252 (1)

Ne, on jím není, ale ty ano. Už jen proto, jaké pitomosti píšeš.
Viz. třeba tohle: Hlupák, ubožák a zoufalec je především tenhle další typický kašpar z hnití ANO. Tohle jsi napsal sám za sebe. A to hnití Ano jsi tu nenapsal poprvé. Neboj, ačkoliv někdy na tvoje kydy nereaguji, tak to neznamená, že je nečtu.
Jsi přesně to, co jsem napsala. K takovémuto hodnocení jsem dospěla po tom, co tu už léta čtu tvoje příspěvky a odkazy, které se naprosto míjí s realitou.